Responsywne
strony internetoweProjektujemy mobilne strony WWW
Responsywne (mobilne) strony internetowe - Neokom Toruń
Strony internetowe Toruń

Od czego zacząć?

Na początku należy się zastanowić czego od naszej strony internetowej oczekujemy. Jaką rolę nasza strona internetowa powinna spełniać? Czy oprócz danych i osiągnięć firmy powinna sprzedawać produkty, dostarczać potrzebne dokumenty, a może udostępnić zaawansowany panel klienta? Możliwości jest naprawdę sporo.
Pozycjonowanie stron, Neokom Toruń

Jak zrobić dobre strony internetowe?

Dobra strona internetowa powinna spełniać swoje cele. Bardzo istotna jest jej prosta i intuicyjna nawigacja, tak aby nasi goście "czuli się jak w domu". Czytelna forma i odpowiednie kolory zatrzymają naszych gości na dłużej, co przełoży się na dokładne poznanie naszej oferty i podświadome zaufanie do firmy. Przeciętny użytkownik potrzebuje 40 sekund, aby oferta przedstawiona na stronie internetowej zaczęła go faktycznie interesować. Pozostaje pytanie w jaki sposób zatrzymać naszych gości odpowiednio długo na stronie internetowej?
Projekt wizytówek i logo

Psychologia koloru

Podczas procesu projektowania strony internetowej brane są pod uwagę wszystkie możliwe czynniki. Określamy jakie kolory są najlepsze, aby przedmiot naszej oferty był skojarzony z najlepszej strony.
  • Przykładowo, Państwa firma zajmuje się produkcją damskiej bielizny, a strona internetowa ma przekonać klientów do zakupu w sklepie internetowychm. Jakie kolory będą najlepsze? Czy jednakowa oferta, przedstawiona w różnych kolorach byłaby taka sama?
Strony internetowe, a psychologia koloru
Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Od pierwszych chwil naszego życia kolory wpływają na nasze zachowanie. Podświadomie coś nam się od razu podoba lub wręcz przeciwnie. Na dany kolor bez zastanowienia możemy przypisać skojarzenia i przedmioty, np. niebieski - niebo; biały - mleko; zielony - trawa, itd. Każdy z tych kolorów to również nasze odczucia, np. biały od razu kojarzy się z czystym, nieskazitelnym, a zielony ze zdrowym i żywym. Jaki to ma wpływ na naszą przykładową kuszącą, damską bieliznę? Bardzo dobrym połączeniem dla tego przykładu będą kolory czarny i czerwony. Czarny jako niepewny, tajemniczy i czerwony wyrazisty, kuszący, przycągający uwagę. Gotowa strona w tych kolorach miałaby zdecydowanie większy wpływ na sprzedaż od strony internetowej w kolorach np. niebieskim i żółtym.
Projekt wizytówek i logo

Czy kolory załatwią nam klientów?

Zastosowana tzw. "psychologia koloru" zdecydowanie wpłynie na zachowanie naszych klientów. To samo dotyczy ulotek, wizytówek czy papieru firmowego i logo. Jednak równie istotny wpływ ma także treść oferty. Ponownie musimy się zastanowić dla kogo skierowana jest nasza strona internetowa i sprawić, aby zwiększała zainteresowanie.
Projekt wizytówek i logo

Na bieżąco z trendami i technologią

Nic bardziej nie odstrasza naszych gości na stronie internetowej jak niezaładowana grafika, brak podstrony czy "aktualności" z 2007 roku. Należy wyeliminować wszelkie błędy serwera do minimum i korzystać ze sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi firmami i oferuje niezawodny serwer, aby wszystkie nasze strony internetowe działały nieprzerwanie przez 24h. Dodatkowo zajmujemy się opieką nad domenami, a wszystko to w najlepszych cenach na rynku.