Responsywne
strony internetoweProjektujemy mobilne strony WWW
Responsywne (mobilne) strony internetowe - Neokom Toruń
Strony internetowe Toruń

Strony internetowe - Neokom Toruń

"Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę... - Bill Clinton"

Jeśli chcą Państwo zwiększyć swoje obroty w firmie, z przyjemnością pomożemy wykorzystać potencjał Internetu. Wspólnie osiągniemy sukces Państwa strony internetowej i zwiększymy ruch, aby jeszcze więcej potencjalnych klientów trafiło do Państwa firmy. Jesteśmy w stanie zaoferować tanie strony internetowe, które przyciągają wzrok i pozytywnie wpływają na wizerunek firmy.

Podczas projektowania strony WWW stosujemy tzw. technikę psychologii koloru, która efektywnie wpływa na zamierzone cele. W naszych projektach stawiamy na intuicyjny i czytelny wygląd, aby przeglądanie zawartości Państwa strony nie stwarzało problemów i było przyjemne na każdym urządzeniu.

Kładziemy także wysoki nacisk na jakość i optymalizację kodu, która ma wysoki wpływ na zajmowane pozycje w wyszukiwarkach internetowych i poprawne wyświetlanie strony na dostępnych przeglądarkach.

Przykładowe strony internetowe: Responsywne strony internetowe Mobilne strony internetowe Strony internetowe na telefon Tanie strony internetowe Proste strony internetowe
Pozycjonowanie stron, Neokom Toruń

Cennik stron WWW w Toruniu

Wszystkie projektowane strony internetowe przez naszą firmę posiadają pełne wsparcie i zaawansowaną optymalizację kodu źródłowego, aby wynik pozycjonowania w wyszukiwarkach był jak najwyższy. Dodatkowo każda z naszych stron posiada:

  • kod napisany w najnowszych standardach HTML i CSS zgodnych z międzynarodową organizacją W3C,
  • indywidualną grafikę opartą na tzw. "psychologii koloru",
  • nowoczesne favicon,
  • profesjonalne statystyki odwiedzin,
  • formularz kontaktowy,
  • umieszczenie strony na serwerze w Polsce,
  • zgłoszenie strony do wyszukiwarki Google,
  • pomoc w doborze najlepszej domeny, rejestrację i opiekę.

Cennik naszych stron internetowych jest przykładowy i kwoty mogą się różnić w zależności od Państwa wymagań. Przykładowo zaprojektowany przez nas szablon na aukcje Allegro (2 podstrony, + strona "o mnie") kosztuje w granicach 150-200zł netto. Jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb, a na dobry początek proponujemy:

cennik stron internetowych w Toruniu, poznaj nasze tanie ceny na strony WWW
Projekt wizytówek i logo

Nowoczesne technologie, hosting i domeny

Każda strona WWW projektowana przez firmę Neokom zbudowana jest w oparciu o najnowsze standardy W3C. Daje to gwarancję na poprawne wyświetlanie całej zawartości we wszystkich dostępnych przeglądarkach i poprawne odczytywanie informacji przez roboty wyszukiwarek. Przygotowywana grafika w naszej firmie jest zawsze czytelna i lekka. Chcemy, aby nasze strony były bardzo intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. Oferujemy również pełen zakres usług w utrzymywaniu strony WWW na nowoczesnym serwerze i dbanie o terminowe odnawianie domen. Uwaga, każda nasza strona - nawet najmniejsza jest projektowana pod kątem tzw. SEO Friendly - czyli doskonale odczytywana przez wyszukiwarki, co sprawia że jej pozycja jest wysoka nawet bez zaawansowanego pozycjonowania.