Pozycjonowanie
stron internetowychProjektujemy mobilne strony WWW
Responsywne (mobilne) strony internetowe - Neokom Toruń
Pozycjonowanie stron, Neokom Toruń

Pozycjonowanie stron internetowych

Usługa pozycjonowania strony polega na optymalizacji kodu źródłowego, dobieraniu odpowiednich słów kluczowych i zwiększaniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Zajmujemy się pozycjonowaniem od 6 lat. Codziennie doskonalimy nasze umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i ćwiczymy metodą "prób i błędów" na naszych testowych witrynach. Wszystko po to, aby wykonywane przez nas pozycjonowanie strony przynosiło jak najlepsze korzyści.
Strony internetowe Toruń

Co to jest tzw. "Black SEO"?

Jak zrobić dobre strony internetowe? 98% użytkowników w Polsce do wyszukiwania treści w Internecie używa systemu firmy Google. To właśnie pozycja na liście w wyszukiwarce Google stanowi klucz do sukcesu oglądalności naszej strony. Firma Google nie dopuszcza do manipulowania wynikami i pozycjami w wyszukiwarce. Z tego powodu powołano specjalne grupy oraz zasady, do których należy się stosować, a wszelkie odstępstwa są karane. Black SEO to praktyki pozycjonowania niezgodne z wytycznymi. Korzystając z Black SEO nasza strona internetowa może spaść w rankingu, a nawet całkowicie z niego zniknąć. W firmie Neokom zdajemy sobie sprawę z konsekwencji stosowania Black SEO i dbamy o prawidłowy wzrost pozycji stron WWW naszych klientów dozwolonymi metodami.
Projekt wizytówek i logo

W jaki sposób możemy Państwu pomóc?

Niestety usługa pozycjonowania nie należy do najtańszych, jednak w naszej firmie nie dopuszczamy do takich sytuacji. Staramy się dopasować ofertę tak, aby była dostępna dla wszystkich i pozwalała rozwijać własne biznesy. Dlatego oferujemy pozycjonowanie strony WWW w kilku pakietach - wybór należy do Państwa.

Przykładowe pakiety:

W każdym pakiecie otrzymasz audyt i optymalizację strony internetowej, analizę i dobór odpowiednich słów kluczowych oraz raporty z pozycjonowania.

Pakiet brązowy
  • pozycjonowanie trwa przez okres 3 miesięcy
  • średni koszt pozycjonowania 350zł
Pakiet srebrny
  • pozycjonowanie trwa przez okres 6 miesięcy
  • średni koszt pozycjonowania 600zł
Pakiet złoty
  • pozycjonowanie trwa przez okres 12 miesięcy
  • średni koszt pozycjonowania 1000zł