Logo, wizytówki
papier firmowyProjektujemy mobilne strony WWW
Responsywne (mobilne) strony internetowe - Neokom Toruń
Strony internetowe Toruń

Co to jest kreacja wizerunku?

Pod tym pojęciem kryje się cały zakres usług, które mają na celu zwiększenie prestiżu Państwa firmy. Zaczynając od opracowania odpowiedniego logo, aż na pozycjonowaniu strony kończąc. Kreacja wizerunku tworzy pełen obraz firmy w oczach potencjalnych klientów i tzw. świadomość marki.
Strony internetowe Toruń

Logo, wizytówki, papier firmowy

Ulotki, wizytówki, papier firmowy i logo - Toruń Firma Neokom pomaga przy wyborze odpowiednich kolorów dla firmy mając na uwadze tzw. psychologię koloru. Zaprojektujemy również wizytówki i papier firmowy, określimy jakich kolorów należy używać w korespondencji tak, aby zachowana była spójność. W ten sposób zbudujemy markę, która jednoznacznie będzie się kojarzyć z Państwa firmą. Wykonamy również ulotki i foldery reklamowe lub kalendarze. Zarówno ścienne jak i kieszonkowe. Współpracujemy z firmą produkującą gadżety reklamowe takie jak: smycze, długopisy, koszulki, zegary, kubki i inne.
Strony internetowe Toruń

Profesjonalny wydruk

Gotowe projekty przekazujemy do profesjonalnej drukarni, z którą współpracujemy od lat. Jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny i doskonałą jakość, którą potwierdzają wszystkie nasze wcześniejsze projekty. Termin wydruku zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych.

Przykładowe logotypy wykonane przez Neokom Toruń:

logotypy - Toruń
logotypy - Toruń
logotypy - Toruń
logotypy - Toruń
logotypy - Toruń
logotypy - Toruń